ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 34.204.186.91
Online Ziyaretçi: 7
Bugün Toplam: 2368
Dün Toplam: 14290
Genel Toplam: 21686863
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

VAN ŞUBE YÖNETİMİNİ TANIYALIM

Tarih:

26 Mart 2021 Cuma 12:21

Okunma:

5282

Yorum:

0     Yorum Yaz

VAN ŞUBE YÖNETİMİNİ TANIYALIM

VAN ŞUBE YÖNETİMİNİ TANIYALIM
 TFFHGD Van şubesi yapmış olduğu olağan genel kurul ile yeni yönetimini seçti.  Birlik ve beraberlik çerçevesinde yapılan seçimde yeni başkan Halil Kurt oldu.

Seçimin bir bayram havasında geçmesinde BHK üyesi  Başkanı Zafer Korkmaz-İHK Başkanı Erol Akyürek ve TFFHGD Yönetim Kurulu Üyesi Eski Başkan Taner Coşkun’ın büyük çabaları olduğu da gözlerden kaçmadı.

Bu birlikteliğe hakemler ve gözlemciler de kayıtsız kalmadı.

Yeni yönetim şu isimlerden oluştu;

YÖNETİM KURULU

Halil KURT: Başkan
Cihan ÖLMEZ: Başkan Vekili
Zuhal ÇINAR: Sekreter
Çağlar MERT: Sayman
Yakup ERDOĞAN : Üye


DENETİM KURULU

Abdulgaffar ERTUŞ Başkan
Sercan KARACA Başkan vekili
Ömer AKMAN Üye

ÜST KURUL DELEGELERİ

Zafer KORKMAZ
Erol AKYÜREK
Cihan ÖLMEZ
Özcan SULTANOĞLU
 
1979 Siirt Eruh doğumlu. Anadolu Üniversitesi Yerel yönetimler Ön Lisans -Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi Lisans Bölümü mezunu olup Yüzüncü Yıl Üniversitesi Kamu Yönetimi alanında Yüksek lisans eğitimine devam etmektedir.
 Kalkınma Uzmanı olarak çalışıyor. Aynı zamanda Uzlaştırmacı. Hakemliğe 2001 yılında İstanbul’da başladı. 15 yıl Klasman Yardımcı hakemi olarak görev yaptı. 2021 yılı 13.Olağan Genel Kurul seçiminde Van şubesine Başkan olarak seçildi. İyi derecede İngilizce bilen,Eşi sınıf öğretmeni olan Halil KURT, Elif Rana ve İbrahim Yusuf’un babasıdır.

1987 Hakkari doğumlu. Kocaeli Üniversitesi Beden Eğitimi Bölümünde Lisans Eğitimini tamamladı. Van Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünde Spor Şube müdürü olarak görev yapıyor.
2003 yılında hakemliğe başladı.  2019 yılından beri Klasman Hakemi olarak görev yapmaktadır.
1988 Van doğumlu. Gençlik Spor İl Müdürlüğünde Koruma Güvenlik Görevlisi olarak görev yapmaktadır. 2017 yılında hakemliğe başladı. Lise mezunu olup il hakemi olarak görev yapmaktadır.
 
1989 yılı Ankara doğumlu, üniversite hayatını Tokat ilinde tamamladı. Ahmet Yesevi Üniversitesinde Yüksek Lisansını bitirerek 2012 yılında kamuda öğretmen olarak çalışmaya başladı. Hakemliğe 2008 yılında başladı. 8 yıldır Bölgesel Yardımcı Hakem olarak görev yapmaktadır. Evli ve ikiz çocuk babasıdır.
1985 Van doğumlu. Lisans eğitimini Mersin üniversitesi Matematik öğretmenliğinde tamamladı. Aynı üniversitede Yüksek lisansını da bitirdi. 2011 yılından beri kamuda öğretmen olarak görev yapmaktadır.2012 yılında hakemliğe başladı.  2020 yılından beri Klasman yardımcı hakemi olarak görev almaktadır.
Evli ve iki kız çocuğu babasıdır.

Etiketler:

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR REKLAMLAR FACEBOOK SAYFAMIZ